логотип

Найбільший

вибір

металопрокату

Київ

м. Київ, Саперно-Слобідський проїзд, 4 : (044) 461-54-72
    м. Київ, вул. Качалова, 5 : (044) 490-31-61
        м. Київ, вул. Лугова, 9 : (044) 503-33-88

Послуги

Найбільший вибір металопрокату

Послуги

Компанія «Метал Холдінг» пропонує повний цикл послуг з продажу металопрокату – від порізки та доставки прямо до ваших дверей.

МИ прОПНУЄМО ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ

Порізка металу. Ми займаємося порізкою металу із застосуванням різних технологій для різних видів металів

Металообробка. Пропонуємо обробку  прокату за вашим технічним завданням і надамо гарантію на кінцевий продук

Комплектація та пакування. Укомплектуємо та упакуємо замовлений Вами металопрокат

Доставка. Доставимо металопродукцію по всій Україні на власному транспорті

Доставка
продукції

Компанія Метал Холдінг доставляє замовлення будь-яких обсягів і розмірів по Києву, Київській області та всієї території України.

Ми забезпечуємо доставку металу за допомогою власного автопарку. Вантажопідйомність наших автомобілів становить від 0,5 до 24 тонн.


Переваги доставки замовленнь з нашої металобази:

 • Доставка вантажів в будь-який зручний для Вас час, яке обумовлюється заздалегідь.

 • Гнучкі ціни на доставку металопрокату: для кожного замовника ми розраховуємо вартість індивідуально.

 • Для невеликих обсягів замовлень працює система відправки «збірний вантаж», яка дозволяє заощадити на вартості доставки. Ви не платите за пусте місце в машині.

 • Ми доставляємо довгомірні вантажі до 12 м.

 •  Якщо у вас термінове замовлення, ми надаємо 100% гарантію його оперативної доставки.

 •  Вартість доставки вантажу розраховується без додаткових цінових накруток: без простою автомобіля, зайвих годин, додаткових кілометрів і так далі. Ви платите тільки ту суму, про яку ми домовляємося.

 • Вам не потрібно витрачати час на спілкування з транспортними компаніями - замовити доставку можна прямо під час оформлення покупки.

 • Також у вас є можливість замовити доставку вантажів за допомогою послуг компаній-перевізників САТ, Інтайм, Делівері та Нічний Експрес.

Порізка
металу

Компанія Метал Холдінг пропонує послуги з порізки металопрокату. При оформленні замовлення ви можете окремо вказати, які елементи необхідно додатково розрізати.

Наша металобаза оснащена обладнанням, яке дозволяє проводити наступні види різання металу:

 

 • Газове різка - простий тип порізки, при якому на нагріту поверхню заготовки подається струмінь кисню; вона запалюється і легко ріже метал. Цей тип розрізання гарантує рівний і акуратний шов, але не підходить для металів, у яких температура плавлення нижче 600 градусів за Цельсієм.

 • Різка болгаркою - підходить для всіх типів металу, але вимагає високої точності майстрів і досить повільна в промислових масштабах.

 • Плазмова різка - на різці апарату створюється електромагнітна дуга, яка перетворює газ в плазму. Її температура може досягати 30 000 градусів, тому будь-який метал розрізається легко. Даний спосіб уможливлює фігурне різання високої складності і дозволяє працювати з металами, у яких висока температура плавлення.

 • Розрізання на лентопільному верстаті - порізка за допомогою стрічкової пилки, що дозволяє з високою точністю різати металеві листи, профілі, труби та прутки. Це мінімізує відсоток распільних відходів, тому використовується при роботі з дорогими металами.

 • Порізка гільйотиною - застосовується для металевих листів і діє за принципом ножиць. За допомогою потужного ножа гільйотина ріже листи з високою швидкістю і точністю.

 • Поздовжня і поперечна різка - за допомогою вищевказаних інструментів і верстатів ми розріжемо метал так, як потрібно вам.


Менеджери компанії детально проконсультують Вас і підберуть найбільш відповідний варіант порізки металу для ваших завдань.

Механічна обробка металу

Одним з основних напрямків роботи компанії Метал Холдинг є обробка металу. Наша металлобаза оснащена сучасними верстатами для гнуття металевих елементів будь-якого формату: труб, квадратів, швелерів і кутиків.

 
Наші майстри виконають будь-який вид гнучкі металопрокату в найкоротші терміни. Всі роботи будуть виконані якісно і в повній відповідності до затвердженого технічного завдання.

 
Замовити гнуття металопрокату ви можете одночасно з покупкою - не потрібно витрачати час і домовлятися з іншими компаніями. Економте свій час і гроші.

 
Ми надаємо гарантію на всі види металопрокату і додаткових послуг. Якщо у вас є питання по технічним особливостям гнучкі, зверніться до наших фахівців служби підтримки
0674480316. Вони детально розкажуть вам все особливості процесу і допоможуть скласти правильний план робіт спеціально для ваших завдань.

Комплектація і упаковка

Компанія Метал Холдінг надає послуги по комплектації та упаковці металопрокату.

 
Наші менеджери беруть на себе повну відповідальність за комплектацію замовленої продукції, навіть якщо її в даний момент немає на складі при оформленні заявки. Ми доукомплектуємо ваше замовлення самі - ніяких фінансових витрат з вашого боку не потрібно!

 
Правильна упаковка прокату значно зменшує ризик пошкодити метал під час перевезення і розвантаження. Ми підготуємо ваш вантаж до відправлення і гарантуємо цілісність товару при отриманні. Нержавіючі і алюмінієві листи ми відвантажуємо на піддонах, а сортовий метал і труби ми замотуємо в стрейч плівку.

 
З питань комплектації і упаковки металопрокату можна дізнатися у відділі збуту або безпосередньо до вашого персонального менеджера.

Плазмова порізка ЧПУ

Плазмова різка являє собою високотехнологічний спосіб обробки заготовок з металу і сталі. Дана методика стає максимально точної і ефективної в тих випадках, коли вона проводиться на спеціальних верстатах з ЧПУ (плазморізи з числовим програмним управлінням).

Компанія Метал Холдінг пропонує плазмову порізку на станку з ЧПУ:

• вуглецевої сталі;
• корозійно-стійкої сталі (нержавіюча сталь);
• алюмінієвих сплавів;
• сплавів на основі міді;
• алюмінію, нержавійки та інших металевих листів.

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал
Ковані вироби