логотип

Найбільший

вибір

металопрокату

Львів

м. Львів, вул. Навроцького, 1-а :
(032) 245-01-50

Послуги

Найбільший вибір металопрокату

Порізка
металуКомпанія Метал Холдінг пропонує послуги з порізки металопрокату. При оформленні замовлення ви можете окремо вказати, які елементи необхідно додатково розрізати.

Наша металобаза оснащена обладнанням, яке дозволяє проводити наступні види різання металу:

 

  • Газове різка - простий тип порізки, при якому на нагріту поверхню заготовки подається струмінь кисню; вона запалюється і легко ріже метал. Цей тип розрізання гарантує рівний і акуратний шов, але не підходить для металів, у яких температура плавлення нижче 600 градусів за Цельсієм.

  • Різка болгаркою - підходить для всіх типів металу, але вимагає високої точності майстрів і досить повільна в промислових масштабах.

  • Плазмова різка - на різці апарату створюється електромагнітна дуга, яка перетворює газ в плазму. Її температура може досягати 30 000 градусів, тому будь-який метал розрізається легко. Даний спосіб уможливлює фігурне різання високої складності і дозволяє працювати з металами, у яких висока температура плавлення.

  • Розрізання на лентопільному верстаті - порізка за допомогою стрічкової пилки, що дозволяє з високою точністю різати металеві листи, профілі, труби та прутки. Це мінімізує відсоток распільних відходів, тому використовується при роботі з дорогими металами.

  • Порізка гільйотиною - застосовується для металевих листів і діє за принципом ножиць. За допомогою потужного ножа гільйотина ріже листи з високою швидкістю і точністю.

  • Поздовжня і поперечна різка - за допомогою вищевказаних інструментів і верстатів ми розріжемо метал так, як потрібно вам.


Менеджери компанії детально проконсультують Вас і підберуть найбільш відповідний варіант порізки металу для ваших завдань.

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал
Ковані вироби