логотип

Найбільший

вибір

металопрокату

Чернігів

м. Чергнігів, вул. Попова, 63 А :
(0462) 66 - 56 -00

Послуги

Найбільший вибір металопрокату

Порізка
металу

Газова різка

З немеханічних способів різання металів можна згадати наступні термічні способи різання: газове різання, плазмове різання і лазерне різання металів. Принцип, на якому ґрунтуються всі технології термічного газового різання, базується на використанні тепла для нагрівання металу до температури, достатньої для його плавлення, займання або випаровування.

Дізнатися більше

Різка болгаркою

Такий інструмент дозволяє впевнено різати, шліфувати, проводити зачистку і полірування багатьох відомих матеріалів, таких як бетон і плитка, метал і дерево, цегла та інші. При цьому під кожен конкретний вид робіт буде потрібна наявність спеціальної змінної насадки. У деяких випадках такий інструмент може використовуватися для інших цілей.

Дізнатися більше

Плазмова різка

Плазмова різка металу працює як звичайна дугова, але без використання звичних електродів. Але ефективність способу обробки прямо пропорційна товщині оброблюваного матеріалу.
Швидкість і точність різання металу плазмою. Як і при будь-якому іншому вигляді термічної обробки, при плазмовому різанні металу відбувається певне...

Дізнатися більше

Розрізання на лентопільному верстаті

Порізка за допомогою стрічкової пилки, що дозволяє з високою точністю різати металеві листи, профілі, труби та прутки. Це мінімізує відсоток распільних відходів, тому використовується при роботі з дорогими металами.

Дізнатися більше

Різка ґільйотиною

Застосовується для металевих листів і діє за принципом ножиць. За допомогою потужного ножа гільйотина ріже листи з високою швидкістю і точністю.
 

Дізнатися більше

Продольна і поперечна різка

За допомогою вищевказаних інструментів і верстатів ми розріжемо метал так, як потрібно вам.

Дізнатися більше